X
تبلیغات
رایتل

به وبلاگ آخرین اخبار شبکه های فارسی زبان خوش آمدید. برای بستن این صفحه ، بالا سمت راست را کلیک کنید.نشیونال جئوگرافیک فارسی در راه بازگشت مجدد به ماهواره : - اخبار شبکه های فارسی زبان و غیر فارسی زبان
X
تبلیغات
رایتل
اخبار شبکه های فارسی زبان و غیر فارسی زبان
اسپورت هک 2019


آخرین مطالب منتشر شده وبلاگ 


  

نشیونال جئوگرافیک فارسی در راه میهن ...


همان طور که قبلا اعلام کردیم، نشیونال جئوگرافیک فارسی در حال بازگشت به میهن است. 


وقتی این خبر را اعلام کردیم، قائدتا از طرف یاهستی ها و سخنگویان خودخوانده این ماهواره، خبر به شدت تکذیب شد. اما خدمت شما عزیزان عرض می کنیم، پروایدر BHS از پروایدر های معروف و قدرتمند ماهواره یوتلست، در توافقی نسخه فارسی شبکه دیزکاوری را با نام Home & Health راه اندازی نمودند که قرار است از چند روز دیگر برنامه های این شبکه تغییراتی اساسی نماید. این کمپانی لایسنس فارسی زبان چند شبکه بین المللی دیگر را نیز تهیه نموده، که شماره بعدی آن نشیونال جئوگرافیک فارسی می باشد. 


شبکه فارسی زبان نشیونال جئوگرافیک که محبوب ترین شبکه فارسی زبان تاریخ رسانه های ایرانی بود، "حتما" تا قبل از تابستان سال آینده (و احتمالا خیلی سریع تر!) مجددا "فقط" از طریق ماهواره یوتلست 7 به جمع فارسی زبانان خواهد پیوست.


توجه نمایید که لایسنس این شبکه بی مرز و محبوب دیگر دست شرکت موبی، فارسی1 و گروه های مشابه نیست و توسط پروایدر BHS تهیه شده است.


در ضمن، خیلی از دوستان به عنوان معتبر ترین گروه رسانه ای شبکه های ماهواره ای هنوز به ما شک دارند و این همه خبر اختصاصی که درباره هاتبرد و یوتلست اعلام کردیم و همگی درست از آب درامدند را ندیده می گیرند !


من فقط یک سوال از شما دارم، اگر ما درباره نشیونال جئوگرافیک فارسی دروغ می گوییم، چرا وبسایت و فیسبوک و شبکه های اجتماعی نشیونال جئوگرافیک دقیقا باید زمانی که ما خبر بازگشت این شبکه را منتشر کردیم به روز شوند و به گذاشتن پست های جدید مشغول بشوند ؟


کمی فکر کنید !

سیاست های جالبی در هاتبرد و یوتلست در راه است ... سیاست هایی که شاید زمان بر باشد، اما با ده ها سورپرایز بزرگ و عجیب و هیجان انگیز که دنیای رسانه های فارسی زبان را دگر گون خواهد نمود همراه خواهد نمود ...


با تنها رسانه اطلاع رسانی اختصاصی ماهواره هاتبرد و یوتلست در بین فارسی زبانان همراه باشید ...
طبقه بندی:
ارسال توسط م

قالب وبلاگ